Puan Durumu

Söylemezsem Olmaz 15 Kasım 2017 Yeliz Yeşilmen Skandalı 15.11.2017

Söylemezsem Olmaz 15 Kasım 2017 Yeliz Yeşilmen Skandalı 15.11.2017

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm Özeti: Söylemezsem Olmaz Program’ı Yine Bomba Gibi Bir Haber ile Türkiye’yi Yerinden Salladı.Ali Uğur Akbaş’ın Eşi Yeliz Yeşilmen’i Aldattığı ifşa Konuşmaları Söylemezsem Olmaz Ekibi Beyaz Tv Ekranlarında Bütün Konuşmaları Paylaşınca Ortalık Baya Karıştı.Yeliz yeşilmen Bu Olanların Hepsi Yalan Haber Diyip Kocasını Savundu. Bu Olanların Ali Uğur Akbaş’ın Eski Eşi Gülbin Hanım’ın […]

14 Kasım 2017 Salı - 862 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm Özeti: Söylemezsem Olmaz Program’ı Yine Bomba Gibi Bir Haber ile Türkiye’yi Yerinden Salladı.Ali Uğur Akbaş’ın Eşi Yeliz Yeşilmen’i Aldattığı ifşa Konuşmaları Söylemezsem Olmaz Ekibi Beyaz Tv Ekranlarında Bütün Konuşmaları Paylaşınca Ortalık Baya Karıştı.Yeliz yeşilmen Bu Olanların Hepsi Yalan Haber Diyip Kocasını Savundu.

Bu Olanların Ali Uğur Akbaş’ın Eski Eşi Gülbin Hanım’ın bu Yalan Haber’i Ortaya Attığını Ve Eşi ile Aralarının Açılması için Bunu Yaptığını Ortaya Koydu.

Fakat Ali Uğur Akbaş ile Yazıştığı Bayan Yaren Hanım ise Bir Birlerine Yollamış Oldukları Çıplak Foto Görüntüleri Baya Konuşulacağı Gözüküyor.Söylemezsem Olmaz Program’ı Ali Uğur Akbaş’ın Bu Görüntülerinin Paylaşımı Ardında Sosyal Medya’da Baya Konuşulacağı Gözüküyor.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ FİLİZ YEŞİLMEN HABERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül