Puan Durumu

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Faruk ÖZDEMİR

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Rıdvan ŞEN

Editörler / Editors

Mustafa TAŞ

m.tas [ @ ] haberak.org

Kader ÖZDENİZ

k.ozdeniz [ @ ] haberak.org

Suat YILDIRIM

s.yildirim [ @ ] haberak.org

Ümit ERTEKİN

u.ertekin [ @ ] haberak.org

Gece Editörü / Night Shift Editor

Lütfü VURAL

l.vural [ @ ] haberak.org

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Orhan ULUÖZ

o.uluoz [ @ ] haberak.org

Reklam / Advertise

Ahmet KARABAĞ

reklam [ @ ] haberak.org

İletişim / Contact

Adres: Yeniçeriler Cad. Abidin Daver sokak no 12 Dk: 48 Beyazıt / İstanbul

Tel: 0212 516 23 59

info [ @ ] haberak.org

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] haberak.org

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

WordPress / OHaber Teması

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

haberak.org yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

haberak.org harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 haberak.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberak.org’a aittir. haberak.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberak.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberak.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberak.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberak.org. However, sometimes the haberak.org uses third parties to process your information. haberak.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberak.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberak.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberak.org and its services. When you use haberak.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberak.org cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.haberak.org 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@haberak.org adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Yorumlar kapatıldı.

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül