Puan Durumu

WhatsApp’tan Yeni uygulama Daha !

Whatsapp Dünyaca Zirve’de Yerini Her Zaman Korumaya Devam ediyor.Whatsapp Artık Kullanıcılarına Bir Özellik Daha Ekledi Artık Whatsapp Kullanıcıları Kendi yerine Whatsapp Tarafından Cevap Atılacak Bir Sistem uygulanmaktadır.Daha Detaylı Bilgi için Haberimizin Devamında Sizlerle…

06 Aralık 2017 Çarşamba

Dr Feridun Kunak Show 29 Kasım 2017 Kanal 7 Çarşamba 29.11.2017

Dr Feridun Kunak Show: Kanal 7’nin gündüz kuşağında epey bir fazla izleyci kitlesine sahip olan Dr. Feridun Kunak Show’da gene birbirinden ciddi konular konuşulacak. Sr. Feridun Kunak Show Kanal 7 Ekranlarında. Dr. Feridun Kunak her gün birbirinden ilginç bilgiler vererek sorunu olanların derdine derman olmaya çalışıyor. Dr. Feridun Kunak Show’da her gün farklı sağlık sorunları konuşularak […]

29 Kasım 2017 Çarşamba

iPhone X Telefonu ile elmasını soyan Adam

Sosyal Medya Üzerinde Kamerasının çıkıntısı Sebebi ile kullanıcılar tarafından Konuşulan iPhone X, elma soyarken kullanıldı.

28 Kasım 2017 Salı

Jandarma Kadın Kıyafeti içinde Gözüken Hırsızları Görünce Şok Oldu

izmir’de Kadın Görünümlü erkek Hırsızlar Jandarmayı Şoke Etti.Son Zamanlarda İzmir’in Torbalı Bölgesinde Jeneratör Çalıp At arabası ile Kaçan Ekibi Jandarma Her Yerde Aramaya Başlamıştır.Fakat Bu Zanlıları Yakaladıkları Zaman Hayretler içinde Kalırlar.

27 Kasım 2017 Pazartesi

İnternet Bağlantısı kesilince yakalandılar…

Polis Ekiplar’inin Yapmış Oldukları Bir Operasyon’da Kulakların Pek Alışılmadık Sözleri Duyuldu.Manisada Yapılan bu Operasyon Sonucu Yakalanan Zanlılar Verdiği Açıklama Dudak Isırttı.

26 Kasım 2017 Pazar

Payitaht Abdülhamid Dizisinden zikir sahnesi

Büyük Bir ilgi ile Takip Edilen Dizi Payitaht Abdülhamid Bomba Gibi Bir Zikir Sahnesi ile Herkesin Gönlünde Taht Edindi.

26 Kasım 2017 Pazar

Samsung Galaxy S9 Hayaldi Gerçek Oldu ! Teknik özellikleri ve Türkiye’de Verilecek Fiyat

Samsung üreticisinin ati sene kullanıcılarla buluşturacağı Galaxy S9’un teknik özellikleriyle ilgili ilk bilgiler gelmeye başlandı. Galaxy S8 serisinin tanıtımının gerçekleştirilmesinin hemen ardından Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 meselesi için yeni bilgiler ortaya çıktı. bununla birlikte, Samsung`un ati yıla damga vurması beklenen telefonu Galaxy S9`şöhret yazılımının geliştirme işlemleri başladı ve iki model doğrulandı.

20 Kasım 2017 Pazartesi

sokak ortasında Öğretmene taşlı-sopalı dayak

Şanlu Urfada Görevini Yapmakta Olan Coğrafya öğretmeni Abdullah Dağ (35) Mesai Sonunda Arkadaşları ile Halı Saha Maçı’nın Ardından.Öğretmen’in Önü Kesen Okul kantin Görevlisi Aralarında Yaşanan Husumetten Ötürü Öğretmeni Sokak Ortasında Arkadaşları ile Beraber Dayak Atar.

20 Kasım 2017 Pazartesi

iki Şişle Başak Modeli Yapımı

iki Şişle Başak Modeli iki şişli Başak Modeli:Sosyal Medya Üzerinde Kadınlar için Örgü Modelleri Ve Yapılışları ile ilgili Bir Çok Örgü Modellerini Ziyaretçilerimiz için Artık Paylaşacağız.Bayanların Evde Boş Vakitlerini Güzel Bir Örgü Modeli ile Geçirmeleri Ve Yapılışını Öğrenmeleri için Yardımcı Amaçlı iki Şişle Başak Modeli Sizlerle iki Şişle Başak Modeli Yapılışı

13 Kasım 2017 Pazartesi

Antalya Ve Muğla Şiddetli Yağmur Uyarısı

Meteroloji’den Gelen Bilgiye Göre Türkiye Bölgesinde Bulunan Antalya Ve Muğla illeri Çok Şiddetli Fırtına Ve yağmur’un Geleceğini Bildirdi.Bu illerde Yaşayan insanlar Şimdiden Uyarıldı

13 Kasım 2017 Pazartesi

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül