Puan Durumu

Ah Kalbim 43. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? 30 Kasım 2017

Ah Kalbim 43. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? 30 Kasım 2017

Ah Kalbim 43. Bölüm Özeti: Ayla Yapmış olduğu Plan Dorultusunda Pragya’yı Evde Çok Zor Bir Durum’un içine Sokar.Fakat Sonda Purab’ın Gelip Pragya’nın Evden Gitmemesi için Engel Olması Tanu ile Aliya’nın Bütün Planlarını Alt Üst Eder.Diğer Tarafta ise Büyük Anne’nin Gözlerini Açması Herkes Tarafından Beklenmektedir.Bu Arada Pragya Boş Durmamaktadır. Gerekli Delilleri Araştırmaya Başlar.Pragya Evde erdivenlerden inerken […]

27 Kasım 2017 Pazartesi - 4834 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Ah Kalbim 43. Bölüm Özeti: Ayla Yapmış olduğu Plan Dorultusunda Pragya’yı Evde Çok Zor Bir Durum’un içine Sokar.Fakat Sonda Purab’ın Gelip Pragya’nın Evden Gitmemesi için Engel Olması Tanu ile Aliya’nın Bütün Planlarını Alt Üst Eder.Diğer Tarafta ise Büyük Anne’nin Gözlerini Açması Herkes Tarafından Beklenmektedir.Bu Arada Pragya Boş Durmamaktadır.

Gerekli Delilleri Araştırmaya Başlar.Pragya Evde erdivenlerden inerken Karşılaştığı Abhi Tam Düşecek iken Bir Anda Onu Tutup DüşmesiniEngelliyen Pragya Abhi ile Göz Göze gelir Ve Abhi bir Teşekkür Etmek Yerine Ona Verdiği Zaman’ı Hatırlatır

Abhi Gittikten Hemen Sonra Pragya Yerde Bir Misket Boyunda Bir Top Parçası Bulur Bu Sebepten Düştüğünü Anlar Ve Bunun Kasıtlı Yapıldığını Düşünür Ve Bunun Peşini Prakmaz Evde Bulunan Kameraları Kontrol Etmeye Başlar.Ve Kimin O Top Parçalarını Oraya Düşürdüğünü Araştırmak için Peşine Düşer.

Kamera Kayıtlarında Bulduğu ipucuların Pragya’nın Masum Olduğunu Ortaya Çıkarır.Bu Durumu Farkeden Aliya ile tanu Hemen Pragya’nın Bu Delili Kaybetmesi için Elinden Geleni Yapar.

AH KALBİM 43. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül