Puan Durumu

Çukur 5. Bölüm Özet Nefesler Tutuldu Show Tv 20 Kasım 2017

Çukur 5. Bölüm Özet Nefesler Tutuldu Show Tv 20 Kasım 2017

Çukur 5. Bölüm Özeti: Çukur Dizisinde Aksiyon Heyecan Bir Arada Yaşanmaya Başlamıştır.idris Koçovalı Gözlerini Açtığında Karşısında Oğlunu görünce Bir yandan Sevinir Bir yandan Hala Yamaç Aynı Fikirde Olduğu için Üzülür.idris Koçovalı Yamaç’ı yanında Tutabilmek için Elinden Gelen Herşeyi Yapar Fakat Yamaç Bir Kere Kafasına Koymuştur.Herşey Düzelince Gidecektir. Vartolu ise Yapmış Olduğu Planlardan Vazgeçmez idris Koçovalı […]

13 Kasım 2017 Pazartesi - 321 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Çukur 5. Bölüm Özeti: Çukur Dizisinde Aksiyon Heyecan Bir Arada Yaşanmaya Başlamıştır.idris Koçovalı Gözlerini Açtığında Karşısında Oğlunu görünce Bir yandan Sevinir Bir yandan Hala Yamaç Aynı Fikirde Olduğu için Üzülür.idris Koçovalı Yamaç’ı yanında Tutabilmek için Elinden Gelen Herşeyi Yapar Fakat Yamaç Bir Kere Kafasına Koymuştur.Herşey Düzelince Gidecektir.

Vartolu ise Yapmış Olduğu Planlardan Vazgeçmez idris Koçovalı Daha Tam Ayaklanmadan Mahallede Şov Ve Gösteri Yapmaya Devam Eder.Diğer Tarafta idris Koçovalı ise Vartolunun Önünü Kestirir ve Bir Hata Yapmaması için Adamlarını Mahalleye Salar.Yamaç ise Baba’sının Artık Ayaklanmasından Ötürü Bir Yandan Çok sevinçlidir.Yamaç Farkında Olmadan Gid Gide Baba’sına Benzediğinin Farkında Değildir.

Çukur Son Bölüm Özeti: Vartolu Mahallede Kendince Adam Toplamaya Başlar.Mahallede Paraya Muhtaç Olanlar Vartolunun yanında Yavaş Yavaş Yer Almaya Başlar.Yamaç Bu Durum’u Farkedince Önünü Kesmek ister Fakat Babasının Bu Duurmdan Haberdar Olması Yamaç için Hiç Hoş Olmaz.Yamaç’ın Abisi Selim ise Vartolu’ya Haber Göndermeye Devam Eder.

Vartolu ise idris Koçovalı’nın Kendine gelmesini Beklemeden Memleketinde Kimler Var Kimler Yok Hepsini Çukur’a Getirir.Bu Olayın gerçekleşmesi Yamaç’ın Başını Büyük Bir Derdin içine Sokar.Çukur Dizisi Yine Çok Güzel Bir bölüm ile 20 Kasım 2017 Pazartesi Günü izleyici ile Buluşmaya Devam ediyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül