Puan Durumu

Bir Cihan Fatihi dizisi Çok Yakında geliyor! İddialı oyuncu Ekibi ve yayın tarihi…

Bir Cihan Fatihi dizisi Çok Yakında geliyor! İddialı oyuncu Ekibi ve yayın tarihi…

“Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi 2018 yılında Kanal D ekranlarında damgasını vuracak. Kenan imirzalıoğlu`nun baş rolünü üstleneceği iddialı projenin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. işte, izleyenleri ekrana kilitleyecek “Mehmed: Bir Cihan Fatihi“ dizisinin oyuncu kadrosu, yayın tarih ve diziyle ilgili başka merak edilen tüm mühim detaylar şimdi haberimizde…

26 Kasım 2017 Pazar - 508 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Karadayı dizisinden sonra uzun süre ekranlardan irak kalan Kenan imirzalıoğlu tarihsel bir diziyle muhteşem bir arka dönüşe imza atacak. Kenan imirzalıoğlu bunun gibi kuvvetli bir ismin başrolünde Fatih`i canlandıracağı, Kanal D’nin iddialı projesi “Mehmed: Bir Cihan Fatihi” büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor.

Kenan imirzalıoğlu`nun Fatih Sultan Mehmet`e hayat vereceği diziden ilk görüntüler yayınlandı. Görüntülerde, meşhur oyuncu Kenan imizarlıoğlu`nun Osmanlı tuğralı yüzüğüyle yer aldığı dizinin ilk afişi izleyiciler sebebi ile tam not aldı. izleyicilerin şimdiden takdirini çektiği “Mehmed: Bir Cihan Fatihi“ dizisi iddialı bir giriş yaparak maksimum konuşulanlar listesinde ilk sıralarda yerini aldı.

”MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ” DİZİSİNİN KONUSU

Başrolünde Kenan imirzalıoğlu`nun yer aldığı dizide Fatih Sultan Mehmet`in istanbul`un fethine yurt sürecini konu alıyor. Fatih Sultan Mehmet`in hayatını canlandıracağı bir dizi tüm hızıyla hazırlıklara başlanıyor. Fetih 1453 filminin başarısı üzerine O3 Medya kuvvetli kadrosuyla yaz aylarında yeni diziyi başlatmayı planlıyor. imirzalıoğlu için üç yeni proje hazırlanırken en göze çarpan proje Mehmed Bir Cihan Fatihi olarak açıklandı. şayet planlamalarda bir değişiklik olmassa Kenan imirzalıoğlu`nu 2017 – 2018 sezonunda Fatih Sultan Mehmet karakteriyle izleyeceğiz.

“Mehmed Bir Cihan Fatihi”nde başrolü, Kenan imirzalıoğlu üstlenecek. Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizinin senaryosunda ise Alican Yaraş ve özge Efendioğlu’nun imzası bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Kenan imirzalıoğlu’nun yanı dizi Metin Akpınar, çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan müsait, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, his Boztepe, neşe Meşe ve Toprak Sağlam yer alacak.'Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin yayın tarihi belli oldu!

”MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ” DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D, 2018 yılına damga vurması beklenen “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi için geri sayıma başladı. Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İmizarlıoğlu’nun canlandırdığı iddialı proje, Ocak 2018’de ekranda olacak.

”MEHMED: BİR CİHAN FATİHİ” DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU:

KENAN İMİRZALIOĞLU (FATİH SULTAN MEHMET)

ÇETİN TEKİNDOR (ÇANDARLI HALİL PAŞA)

SELİN DEMİRATAR (HATİCE)

SEDA BAKAN (ÇİÇEK HATUN)

ALTAN ERKEKLİ (MİMAR MUSLİHİDDİN)

GÜRKAN UYGUN (DELİBAŞ)

METİN AKPINAR (AKŞEMSETTİN)

ERTAN SABAN (BİZANS İMAPARATORU KONSTANTİN)

SERKAN KESKİN

FUNDA ERYİĞİT

TOPRAK SAĞLAM (TEODORA)

BURAK TAMDOĞAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül