Puan Durumu

Ah Kalbim 50. Bölüm’de Neler Olacak ? 8 Aralık 2017

Ah Kalbim 50. Bölüm’de Neler Olacak ? 8 Aralık 2017

Ah Kalbim 50. Bölüm Özeti: Kanal 7’de Her Akşam Saat 11’de izleyicisi ile Buluşmaya Devam ediyor.Ah Kalbim’de Abhi Pragya’nın Masum Olduğunu Kendi Sözleri ile Ortaya Çıkarmıştır.Bu Durumu Gören Bütün Aile Hepsi Abhi’ye Düşman Kesilir.Aliya Abi’si Abhi’nin Neden Böyle Birşey Yaptığını Bir Türlü Anlam Veremez. Fakat Abhi Nikahı iptal Etmesi’nin Ardından Pragya’nın Evlenmesine Mani Oluyor ve […]

06 Aralık 2017 Çarşamba - 1250 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Ah Kalbim 50. Bölüm Özeti: Kanal 7’de Her Akşam Saat 11’de izleyicisi ile Buluşmaya Devam ediyor.Ah Kalbim’de Abhi Pragya’nın Masum Olduğunu Kendi Sözleri ile Ortaya Çıkarmıştır.Bu Durumu Gören Bütün Aile Hepsi Abhi’ye Düşman Kesilir.Aliya Abi’si Abhi’nin Neden Böyle Birşey Yaptığını Bir Türlü Anlam Veremez.

Fakat Abhi Nikahı iptal Etmesi’nin Ardından Pragya’nın Evlenmesine Mani Oluyor ve Hemen Ardından Neden Böyle Bir Karar Verdiğini Açıklamaya Başlıyor.Fakat Bu Esnada Pragya Ne Olduğunu Hiç Anlamıyor Sürekli Ağlayan Pragya Bir Anda Şok Olur Ve Sadece izlemeye Başlar.

Abhi ilk Başta Ortaya Çıkan Videodan Hemen Sonra Gerçekleri Anlamaya Başlar.Orataya Çıkan Oyuncak Araba’nın içindeki Kamera Pragya’nın Masum Olduğunu Ortaya Çıkarmıştır.Abhi Bundan Sonra Plan Yapıp Pragya’nın Gerçekte Masum Olduğunu Anlamak için Aile’de Kimlerin Ne Tepki Verdiğini Görmek için Bu Oyun’a Bir Müddet Devam eder.

Ah Kalbim 50. Bölüm ile 8 Aralık 2017 Cuma Günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile Buluşmaya Kaldığı Yerden Devam ediyor.Ah kalbim 8 Aralık 2017 Cuma Günü Yayınlanacak Olan Yeni Bölüm’de Neler Yaşanacak Şimdiden Merak Konusus Olacağı Gözüküyor.

AH KALBİM 50. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül