Puan Durumu

Ah Kalbim 41. Bölüm Kanal 7 Salı Günü 28 Kasım 2017 #Ahkalbim

Ah Kalbim 41. Bölüm Kanal 7 Salı Günü 28 Kasım 2017 #Ahkalbim

Ah Kalbim 41. Bölüm Özeti: Hala Purab’ın Aliya’yı Sevdiğini Düşünen Abhi Aliya ile Konuşmak için Onu Eve Çağırır.Fakat Purab Aliya’nın Sevgi’sinin Gerçek Olmadığını Bildiği için Ona Olan Bütün Güveni Bitmiştir.Purab’ın Tek Düşündüğü Şey Bülbül’dür Artık Purab’ın Hayallerindeki Aşkı Sadece Bülbül’de Bulabileceğini Düşünür.Fakat Abhi’nin Purab’ın Bülbül’ü Nekadar Çok Sevdiğinden habersizdir. Purab Abhi’nin Telefon’undan Hemen Sonra Evde […]

25 Kasım 2017 Cumartesi - 5318 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Ah Kalbim 41. Bölüm Özeti: Hala Purab’ın Aliya’yı Sevdiğini Düşünen Abhi Aliya ile Konuşmak için Onu Eve Çağırır.Fakat Purab Aliya’nın Sevgi’sinin Gerçek Olmadığını Bildiği için Ona Olan Bütün Güveni Bitmiştir.Purab’ın Tek Düşündüğü Şey Bülbül’dür Artık Purab’ın Hayallerindeki Aşkı Sadece Bülbül’de Bulabileceğini Düşünür.Fakat Abhi’nin Purab’ın Bülbül’ü Nekadar Çok Sevdiğinden habersizdir.

Purab Abhi’nin Telefon’undan Hemen Sonra Evde Olur Fakat Abhi Gerçekleri Örenmesinin Hemen Ardında Purab’ı Herkesin içinde Dövmeye Başlar.

Purab ise Hiç Karşılık Vermez.Çünkü Artık Abhi’nin Herşeyi Bilmesinde Hakkı Olduğunu Düşünür.Fakat Aliya Her Ne Kadar Abisi’ni Kandırmaya Çalışsada Gerçeklerin Gün Yüzüne Çıkacağını Düşünen Purab Hiç Bir Şey Saklamaz Abhi’den Ve Aşkını Kimseden Gizlemez Yine Herkesi Heyecana Sokacak Bir Bölüm ile Ah Kalbim izleyenleri Heyecanlandırmaya Devam ediyor.

AH KALBİM 41. BÖLÜM FRAGMANI

AH KALBİM 41. BÖLÜM TÜRKÇE ALT YAZILI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül