Puan Durumu

Ah Kalbim 28. Bölüm Özeti Pragya Evden Ayrılıyor 15 Kasım 2017

Ah Kalbim 28. Bölüm Özeti Pragya Evden Ayrılıyor 15 Kasım 2017

Ah Kalbim 28. Bölüm Özeti: Kanal 7’nin Vazgeçilmez Dizilerinden Ah Kalbim Yines Dudak Isırtacak Bir Bölüm ile Kanal 7 Ekranlarında Olmaya Devam ediyor.Abhi Purab ile Gerçekleri Öğrenince Pragya’nın Üzerine Çok Gider Ve Herkesin içinde Onu rencide Edecek Sözler Kullanmaya Başlar.Yanlış Birşey Yapmadığından Emin Olan Pragya Bunları Haketmediğini Düşünüp Evden Gider.Bu Duruma En Çok Sevinen Tuna […]

14 Kasım 2017 Salı - 2291 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Ah Kalbim 28. Bölüm Özeti: Kanal 7’nin Vazgeçilmez Dizilerinden Ah Kalbim Yines Dudak Isırtacak Bir Bölüm ile Kanal 7 Ekranlarında Olmaya Devam ediyor.Abhi Purab ile Gerçekleri Öğrenince Pragya’nın Üzerine Çok Gider Ve Herkesin içinde Onu rencide Edecek Sözler Kullanmaya Başlar.Yanlış Birşey Yapmadığından Emin Olan Pragya Bunları Haketmediğini Düşünüp Evden Gider.Bu Duruma En Çok Sevinen Tuna ile Aliya Pragya’nın Geri Gelmemesi için Elinden Geleni Yaparlar.Bütün Bu Olanlardan Sonra Purab Sonunda Sevdiğine Kavuşmuştur.

Purab Abhi ile Praya’yı yan Yana Görünce Bülbül’ü Çok Sevdiğini Söyleyince Pragya Bu Durumda Çok Zor Bir Durumda Kalır. Abhi Purab’ın Gerçekte Bülbül’ü Sevdiğini Duyunca Pragya ile Boşuna Evlendiğini Düşünür ve Diğer Tarafta ise Bu Durum’a Sevinmeye Başlar.

Abhi Pragya’yı Eve Getirip Hem Sevinç Hemde Kendini Kullanılmış Gibi Hissetmesi Onu Biraz Öfkelendirir.Abhi’nin Yapmış Olduğu Bütün Planları Boşa Çıkmıştır.Bülbül ise Sonunda Purab ile Evlenmeleri Onu Çok Mutlu eder.Ah Kalbim Yeni Bölüm ile Sizlerle Kanal 7 Ekranlarında Olmaya devam Ediyor.

AH KALBİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül