Puan Durumu

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti Kanal 7 Pazartesi 13 Kasım 2017

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti Kanal 7 Pazartesi 13 Kasım 2017

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti: Yine Çok Heyecan Dolu Bir Bölüm ile Ah Kalbim Heyecan ile Yeni Bölüm ile devam Ediyor Purab Hiç Ummadığı Ani Bir Evlilik ile Karşı Karşıya Kalmıştır.Sarla, Tanu ve Abhi içinde bir ilişki olduğunu düşünmeye başlar. Kızının böyle bir şeyden haberi olup olmadığını merak eden Sarla bu konuyu Pragya’ya açar. Pragya […]

12 Kasım 2017 Pazar - 3463 kez izlenmiş
Facebook 0 Twitter 0

Ah Kalbim 26. Bölüm Özeti: Yine Çok Heyecan Dolu Bir Bölüm ile Ah Kalbim Heyecan ile Yeni Bölüm ile devam Ediyor Purab Hiç Ummadığı Ani Bir Evlilik ile Karşı Karşıya Kalmıştır.Sarla, Tanu ve Abhi içinde bir ilişki olduğunu düşünmeye başlar. Kızının böyle bir şeyden haberi olup olmadığını merak eden Sarla bu konuyu Pragya’ya açar. Pragya ise annesinin üzülmemesi için ona Abhi’nin yalnızca kendisini sevdiğini söyler.

,öte yandan Purab Aliya ile evlilik hazırlığı yaparken Bülbül’ü düşünmeden duramaz. Aliya’ya alışveriş yapmak üzere kuyumcuya giden Purab tesadüf eseri yoldan geçen Bülbül’e arabayla çarpar. Bülbül’ü hemen hastaneye kaldıran Purab, kimseye onun eski sevgilisi olduğunu söyleyemez.

Bülbül’şöhret kaza yaptığını öğrenen Pragya hastaneye koşar. Kazayı duyan Abhi hastaneye geldiğinde Pragya kan vermektedir. Pragya’nın hasta yatağında yattığını gören Abhi ise telaşlanır. Düğün günü geldiğinde Purab, Bülbül yerine aliya ile evlilik ritüellerini gerçekleştirdiği için aşırı üzgündür.

AH KALBİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül