Puan Durumu

55 yıldır Fatma Girik’i takip eden hayranı

55 yıldır Fatma Girik’i takip eden hayranı

Fatma Girik’in Tam 55 yıldır Hayranı En Sonun’da Fatma Girik Tarafından Savcılığa Şikayette Bulundu.

28 Kasım 2017 Salı - 89 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Muğla`nın Bodrum ilçesi, Torba Mahallesi`nde yaşayan Türk sinemasının usta oyuncularından Fatma Girik, 55 yıldır peşinde olan hayranı nedeniyle büyük tedirginlik yaşadı.
“DAHA evvela EViME PENCEREDEN GiRDi”
Girik yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bu şahıs ilk defa 55 yıl evvela istanbul`daki evime pencereden girdi. Uyurken beni seyrettiğini ayrım ettim. fark edildiğini anlayınca kaçtı. O yıllarda gençtim. istanbul`da nereye gitsem karşıma çıkıyordu. çalıştığım mekânlara, gezdiğim yerlere geliyordu. iki üç yılda bir karşıma çıkıyordu. Evimin kapısında, elinde çiçeklerle bekliyordu. Allah için bugüne kadar hiç bir zararı olmadı.

bazan polis kıyafeti giyip beni takip ettiği oluyordu. Hiç beklemediğim bir anda restorandaki yan masadan beni seyrederken görüyordum. Bana âşıktı, onlarca name yazmıştı. Son şekilde 10 Kasım 2016 tarihinde istanbul`da ameliyat olduğum hastanede odama geldi, beni ziyaret etti. Hemşirelere `Adıyaman`dan geliyorum. 19 saatlik yoldan geldim. Ne olur göreyim. Eski bir hayranıyım` demiş. Yanıma geldiğinde, onu derhal tanıdım. sebebi ise o gözleri, bakışları unutmam mümkün değil. Ziyaret edip, hemen gitti.”

`birlikte YAşAYALıM` TEKLiFi
Mehmet A.`nın son şekilde Bodrum`daki evine geldiğini belirten Girik, “Evde yoktum. Bakıcım Dursine Yılmaz ile görüşmüş. `Eşim öldü, o da Memduh Bey`i kaybetti. Beni kabul etsin, beraber yaşayalım` demiş. şoke oldum. Bu yaşıma kadar böyle bir şey görmedim.

istanbul`da savcılığa giderek, kendisi meselesi için şikâyetçi oldum. 55 yıldır bana aşkla yanıp tutuşuyor. Bu kişinin ne süre ne yapacağı belli olmamaktadır. Tedirgin oluyorum. Bu nedenle bana yaklaşmamasını istedim. Yaşadıklarımı da tek tek savcılığa verdiğim dilekçemde anlattım” dedi.

`BENi BiR defa DiNLESiN çok fazla SEVECEK`
Fatma Girik`e, Orhan Günşiray ile beraber oynadığı `yurt ve Namus` adlı filmini izlerken âşık olduğunu belirten Mehmet A. ise şunları kaydetti: “O filmden sonra hep Fatma Girik`in hayali ile yaşadım. Bodrum`a iki defa gittim fakat kendisini göremedim. Beni bir defa dinlesin, hak verecek ve aşırı sevecek. ölmeden önce bir kere kafa başa konuşmak isterim. Maddi varlığım yerinde, onu kraliçeler gibi yaşatırım.

Kısmet olursa evlenmek istiyorum. Daha ne diyeyim; Allah`ın takdiri. Fatma bayan`ı ömrümün sonuna kadar uzaktan da olsa görmeye devam edeceğim. Hiç korkmasın, benden ona asla zarar gelmez. 55 yıldır onun hayali ile yatıp kalkıyorum. yine Bodrum`a gidip, kendisini göreceğim.”
Adıyaman`da yaşadığını ve 6 çocuk babası olduğunu söyleyen Mehmet A., “Eşimle dini nikâhlıydık. Kendisinden 1999 yılında ayrıldım. Sonrasında kendisi yaşamını yitirdi. O zamandan buyana da yalnızım” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül